• +90 533 437 60 34

  • 7/24 Hurda Alım Hizmeti

KARAKAYA KAGIT GERİ DÖNÜŞÜM

Karakaya Geri Dönüşüm

KARTAL , ATAŞEHİR , TUZLA , SANCAKTEPE , PENDİK , ÜMRANİYE , CEKMEKÖY , MALTEPE , KADIKÖY , İÇERENKÖY , SULTANBEYLİ , DUDULLU, GEBZE ,  DENEYİMLİ KADROMUZLA HER TURLU KAGIT EVRAK KARTON DEGENLENDİRİLİR İST / ANADOLUYAKASI / AVRUPAYAKASI

5.jpg

Hakkımızda

Karakaya Geri Dönüşüm

Karakaya Geri Dönüşüm olarak firmamız 2015 yılında İstanbul'da faaliyetlerine başlamış ve her daim gelişim içerisinde olmuştur. 2015 yılında girdiğimiz geri dönüşüm sektöründe bugün lider olmak için sürekli olarak firmamızı ve kendimizi geliştirdik. İstanbul Ümraniye'de bugün 2000 m2 alanüzerinde en gelişmiş geri dönüşüm tesisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Geri dönüşüm sektörü sadece hurda alım satımı değildir. Bunun çok ötesinde bir amaç barındırmaktadır. Metallerin doğaya burakılmasının çöpe atılmasının hiçbir yararı olmamasına karşılık pek çok zarara sebebiyet vermektedir. Toprağı zehirlemekte havayı kirletmekte sulardaki canlılar için hayati tehlike oluşturmaktadır. Ancak geri dönüşüme kazandırılması doğayı korumakta ve ekonomiyi güçlendirmektedir.
Bu kapsamda Karakaya Geri Dönüşüm doğaya, çevreye ve ülkeye hizmet olarak hurdacılık alanında faaliyetlerini her daim daha da geliştirerek hizmetlerini sürdürecektir.

5.jpg